Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől marad egyenes a hajam...

Mitől marad egyenes a hajam egész nap? Minden reggel kivasalom mert rövid és göndör, és vasalatlanul nagyon csúnya, de pár órára rá már teljesen vissza göndörödik. Valami tipp?!

Figyelt kérdés

2012. szept. 22. 11:51
 1/5 anonim válasza:
Én is ugyan így vagyok :/
2012. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem párás időben szokott nagyon begöndörödni, mindig is utáltam. viszont múltkor vettem egy GLISS KUR "Express hajregeneráló balzsam" nevű sprayt (a lila színűt), most azzal szoktam lefújni mindig vasalás után, és nagyon jól bevált. múlt héten az esős napokon is egész nap egyenes és fényes maradt a hajam... :) pedig régebben olyan lett egy pillanat alatt, mint egy összegabalyodott szögesdrót.
2012. szept. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
47%
en mondjuk a simitas kozben mindig fujtam ra egy kis hovedo haj sprayt,hogy ne egjen el a hajam,aztan a haj simitas utan befujtam elol meg hatul egy kicsit a hajam hajlakkal hogy tartosabb legyen!
2012. szept. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
de egyepkent a hajtipustol fugg,mert van olyan akinek gondor a haja es hiaba simitja a hajat ugyan olyan gondor marad szoval nem mindenkinek marad meg az egyenes haj! valakinek simitanisem kell mert sima!!Az en hajam eleg hosszu derakig ero kicsit hosszabb de en csak 1 heten egyszer simitom mert nem akarom tonkre tenni a hajam!! jaah es persze az sem jo ha sokat simitod mert teljesen tonkre fogja tenni!
2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hajsimító balzsam.Van Nívea vagy a Müllerben Guard márkájú.Ez hővédőt is tartalmaz.
2012. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!