Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb. egyenes hajam van, hogy...

Bogika98 kérdése:

Kb. egyenes hajam van, hogy tudom természetes úton (nem hajvasalóval, göndörítővel) úgy megcsinálni a hajamat, hogy : - göndör legyen, - egyenes legyen a hajam?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
ahogy írtad, kb egyenes a hajad, ezzel nincs gond. göndör csak hajcsavarókkal lesz. hullámos pedig ha hajmosás után befonod a hajadat és úgy fekszel le. viszont ez utóbinál arra kell ügyelned, hogy ne sűrűn csináld, mert megfázhat a fejbőröd.
2012. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 adri123 válasza:
100%
hajmosás után töröld törölköző szárazra,hajolj előre és alulról szárítsd meg és közben markolgasd a hajadat!:)
2012. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
ezt egyszer próbáld ki egy hétvégén, meg kísérletezz vele: hullámcsatokkal, körülbelül kontyba, a tarkód fölé kezd el csatolgatni a hajad, kb mint ahogy a rózsát szokták rajzolni, hogy pl egy tincset odaillesztesz, majd kicsit meghajlítod, megint oda is teszel hullámcsatot, stb. Nah és ha ezt egy kicsit vizes hajjal játszod el, s alszol is rá egyet, akkor az alja nagyobb hullámokba fog állni. Ezt én még sose próbáltam, csak láttam, hogy így csinálják, s utána úgy állt :) Vagy úgy is csinálhatod, hogy feltekered két ujjadra a tincset, szintén a tarkód fölé illeszted hullácsattal
2012. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!