Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy lehet ilyen...

Szerintetek hogy lehet ilyen frizurát készíteni? (kép lejjebb)

Figyelt kérdés

[link]


Előre is köszönöm a válaszokat :)


2012. szept. 22. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
fonás, hajcsavarás.
2012. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem nemrég volt ilyen.

Frissen mostam meg, megszárítottam, majd egyből fogtam a vasalót. Kivasaltam, majd hagytam egy kicsit 'visszaállni'. A vasalóm kicsi, szóval lehet, hogy azért tudtam ilyenre megcsinálni.. Rácsvartam kis tincsekben a hajamat, és csattogtatva (ki-be nyitogatva)becsavartam, loknikba. Ráfújtam erős hajlakkot, majd megint csak hagytam (addig elpakoltam a vasalót, hajszárítót, stb). Kb 5-6 perccel késöbb kimentem a teraszra és megárztam a fejem, mintha valami rockkoncerten lennék. Így a loknik kijöttek belőle, és kb ilyen maradt:))

Az, hogy milyen hajlakkot, és milyen hőfokú vasalót használsz, a hajtípusodtól függ.:)

2013. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!