Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik ez a tetoválás?...

Nektek tetszik ez a tetoválás? Akinek már van, el tudná mesélni mennyire fájt? 16/L

Figyelt kérdés

[link]



[link]



2012. szept. 22. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
ha nem tetszik akkor másikat választasz?
2012. szept. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy ilyenem lesz. majd csak 18 évesen engedik meg, de ettől függetlenül érdekel mások véleménye
2012. szept. 22. 16:43
 3/10 anonim ***** válasza:

pont ez a motívum annyira nem tetszik (ha már tetoválást csináltatsz,az szerintem legyen egyedi,olyan,amilyen senkinek sincs)

nekem több helyen van,többek között alkaron/csuklón is.hogy mennyire fáj,az a fájdalomküszöbödtől függ.van,akinek szinte egyátalán nem fáj,és van a másik másik véglet,aki bele akar halni.nekem speciel nem fájt annyira,de belső combra SOHA ne tetováltass,az borzasztóan tud fájni a 3. óra után.mondjuk,amit belinkeltél,szerintem maximum(de nagyon max) egy óra alatt megvan mindennel,nem lehet vészes,csonton picit kellemetlenebb.

2012. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem csináltatnék olyan tetoválást, ami már másnak is van.
2012. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem pont ugyanilyenre gondoltam én sem de ez az, ami a legjobban hasonlít rá:)
2012. szept. 22. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már régen baj, hogy mielőtt megnyitottam a képet tudtam hogy ez a tetoválás lesz... tipikus tini tömegtetkó, vagy hogy jellemezzem. Ez olyan amit 5 év múlva már bánnál, mert akkor már nem lesz divat a madársereg és jelentése meg nincs. Semmi értelme ilyet tetováltatni magadra. Csináltass valami teljesen egyedit, ami jelent is neked valamit.
2012. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazatok van, addigra úgyis meg fog változni az ízlésem, és majd kitalálok valami rám jellemzőt :)
2012. szept. 22. 20:01
 8/10 anonim ***** válasza:
tipikus tömegtetkó
2012. szept. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
éreztem, hogy tömegtetkó lesz. valami egyedit válassz, mert ilyennel több tízezren rohangálnak az utcán.
2012. szept. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

NEM , NEM TETSZIK !!!

Ha már csináltatsz egy tetkót ami valószínű , hogy életed végéig rajtad lesz akkor olyat csináltass amihez valami emléked fűződik. Ha csak nem szeretnéd majd eltávolíttatni ami drágább mint maga tetkó és jobban is fáj. Ez a tetkó nagyon de tényleg NAGYON sok emberen megtalálható , miért akarsz beállni te is a sorba? Múltkor ezen viccelődtem barátnőmmel mikor lent ültünk a padon és elrepültek felettünk a madarak , hogy "Nézd,ott repül a tetkóm!"

2012. szept. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!