Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig hagyjátok fenn a...

Mennyi ideig hagyjátok fenn a hajatokon a Kallos placenta hajpakolást?

Figyelt kérdés
A csomagoláson azt írja, hogy 10 perc után mossuk le. 10 percig hagytam fenn, de úgy érzem hogy így semmit sem használt :S persze, első alkalomtól ne várjak csodát... de nem gond, ha tovább hagyom a hajamon, mondjuk fél óráig, vagy 1 óráig?
2012. szept. 23. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
vigyázz nehogy beleszáradjon a hajadba,de amúgy én is fél órát szoktam hagyni a biztonság kedvéért :)
2012. szept. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nem kallos pakolást használok, mert már nem igazán használt, de régebben éveken át használtam ezt.

Sokáig az volt a csomagolásom, hogy fél óra után mossuk le. Kb. egy éve, amikor vettem, már azt írták rajta, hogy 10 percig hagyjuk fent.

Ettől függetlenül én fél óráig hagytam a hajamon, mert éveken át úgy használtam és nagyon jó volt. Egyébként nem szárad bele a hajba, ez butaság.


Viszont fél óránál tovább ne nagyon hagyd a hajadon, az már nem biztos, hogy jó.

2012. szept. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok :

Beleszárad ha úgy hagyja órákig azért mondtam,hogy vigyázzon...

2012. szept. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Tegnap 1 óráig hagytam rajta, nem száradt bele, és azt hiszem így sokkal jobb lett a végeredmény, mint a múltkori 10 perces próbálkozásomnál.
2012. szept. 24. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!