Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért b*zi az a férfi aki...

Miért b*zi az a férfi aki befesti a haját?

Figyelt kérdés

Persze nem lilára gondoltam hanem mint pl: Beck Zolinak :


[link]


Nem tudom 2012-ben mért gáz ha egy férfi befesti a haját. vélemények? :)



2012. szept. 23. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem b*zis... miért lenne? Elég sokan festik a hajukat. Persze akadnak olyanok akik csibesárgára szőkítik, na az gáz, mert cseppet sem természetes.
2012. szept. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon már mindenki azt magával, amit akar, mi a francot zavar ez akárkit is? Biztos izgalmas életül lehet, ha mások hajszínével foglalkoznak.
2012. szept. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
100%
sztem nem b*zis
2012. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem b*zis, ki tudja, lehet, hogy a festett haj jobban áll majd mint az eredeti :D
2012. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ki szoktam ilyenkor akadni... 2012 van, rózsaszín csillogóspólós répagatyás cukicipős kiszedett szemöldökű légyszemüveges zselézett hajú alfahímekkel van tele minden, és még van aki leszólja azt aki festi a haját? :DD
2012. szept. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert az emberek hülyék. Valami idióta elkezdte, azt azóta ez olvadt bele a köztudatba.. Szerintem egyáltalán nem kelt "meleges" hatást! ;)


16/L

2012. szept. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!