Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha felnyíratom a hajam és...

Ha felnyíratom a hajam és megunom, vagyis hagyni fogom megnőni a felnyírt résznél. és van mondjuk.3-4 cm hosszú. Akkor oda már lehetne tenni csatos póthajat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

szóval ha felnyíratod akkor hogy ne nézzen ki hülyén ha már van vagy 3-4 cm akkor póthajat akarsz oda rakni?? nemááárrr.... felesleges! :D

elválasztod a másik oldalon és kész....annyi hogy amíg meg nem nő nem tudod majd csuriban hordani a hajad...de amúgy igen lehet rá rakni csatos hajat de rettenet otrombán néz ki...:D

2012. szept. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
öö..:D oksi köszi szépen. szoval csak vállaszam el:3 ez igy jobban hangzik:D
2012. szept. 23. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem az volt a baj hogy ha kimosom a hajam nagyon száll és így mindig pénteken amikor hazaestem délután hajat mostam és nem szárítottam meg hogy a szombat esti bulin ne látszódjon hogy nő a hajam de csak a fél fejemen olyan rövid...:DD (első voltam)
2012. szept. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!