Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta mennyi élesztőt...

Naponta mennyi élesztőt kellene megenni ahhoz, hogy pozitív hatással legyen a hajamra, bőrömre? És milyen hosszú legyen egy kúra? Úgy értem meddig szabad szedni?

Figyelt kérdés

Olvastam régebben, hogy ha rendszeresen eszünk egy kis élesztőt szebb lesz a bőrünk és a hajunk, de csak ennyire emlékszek az egészből.

Szeretném kipróbálni, hátha működne nálam is, de előtte szeretném összeszedni az információkat róla.


1) Mennyi élesztőt kellene enni naponta? 1-1 csipetnyi elég, vagy több kell?

2) Mennyi idő után látszik a hatása?

3) Pontosan milyen pozitív hatásai vannak a hajra és bőrre nézve?

4) Mennyi ideig szabad enni? Úgy értem, a végtelenségig biztos nem egészséges. Szóval 1-1 "kúra" mennyi ideig tartson?



2012. szept. 22. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
öö.. egy kis kávés kanál élszető minden este. én a helyedbe ugy csinálnám hogy 3 honapig folyamatasan, aztán 2 hét szünet(persze ha van váltosás.)és folytasd ujjra a hatás megörzése érdekében. ha nincs akkor csináld 5 honapig. ha ezután se lessz változás akkor hagyd a francba. jotékony hatásai? hát.. nem lessz a hajad és a böröd zsiros. nomeg nem töredezik majd a halyad olyan könnyen, és a böröd se szárad ki.:) sok sikert hozzá!!
2012. szept. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Akkor belevágok. Úgy is száraz a bőröm, a hajam pedig zsírosodásra hajlamos! :)

2012. szept. 23. 20:08
 3/10 anonim ***** válasza:
azt hallottam valahol hogy pattanásoa bőrre is gyógyír lehet az élesztő . igaz ez?
2012. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

A pattanásos bőrre?? Nekem nagyon sok van.:((


Hát igen este egyél egy kicsit...én még nem próbáltam de én is ki akarom.!

2012. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
igen nekem is ez a baj. nagyon csunya az arcbőröm ...... már fogalmam sincs mit tehetnék vele.
2012. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát lehet hogy jo de mikor sütök és megkostolom a kovászt (élesztő,tej,cukor) és jol bemajszolok belöle, aztán megsütöm a sütit és tálalom mindig felpuffadok és sokat pukizok töle.. :s xD de kajak am lehet van szépitö hatása nem tudom
2012. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Volt/van hatasa??:)
2013. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja igen? valaki valami tapasztalat?
2013. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
2013. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
a friss élesztő bélgázt termel és nincs jó hatással az emésztésre mivel megronthatja a gyomrot és felpuffadunk
2013. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!