Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszínezővel érhetnék...

Melyik hajszínezővel érhetnék el ilyen eredményt?

Figyelt kérdés

Természetes sötétbarna hajam van és azt szeretném ha kicsit vörösesen csillogna vagy esetleg lehet csoki barna is nem tudom, de a 2 közül valamelyik:D

Tehát milyen lehetőleg bolti hajszínező alkalmas erre a célra?

Ilyeneket találtam de nem tudom milyen lenne:

[link]

[link]

[link]



2012. szept. 25. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

A sötétbarna haj az olyan 4-es színmélység, tehát 4.valami kódú hajfestéket kell keresned.

A . után pedig a .3 az aranyfény .4 réz .5 vörös .6 mahagóni/borvörös

Ha rögtön a 4-es után van a másik szám, pl 4.5, akkor abban a vörös nagyon erőteljes, az lesz a domináns. Az aminél csak a fénye vörös az kb 4.05 vagy hasonló.

A 4.15 pl nem rossz választás, mert az 1-es az egy szürkés, hamvasító árnyalat kódja, szóval tompítja a vöröst, tehát ez csak egy melegebb árnyalatú barna lesz.

A lényeg, hogy palettét ne használj, mert az nagyon rossz minőségű szerintem, szárítja a hajat...stb. Garnierből ezek közül csak a jeges gesztenyét mondanám, a többitől teljesen vörös lenne a hajad, kicsi az esélye, hogy csak a fénye...

A csokibarna is egy vöröses árnyalat, de szerintem az inkább arany vényű, mint vörös...

2012. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm szépen, ez tényleg nagyon hasznos válasz volt :)

Kicsit azért félek hogy mi lesz ha nem lesz szép a szín:S Még nem tudom hogy belevágjak-e :\

De felpontoztalak :)

2012. szept. 25. 17:49
 3/3 anonim válasza:
Palette 244 Kávébarna árnyalatot ajánlanám figyelmedbe! Én kb 1 éve azzal színeztettem be nagyon sötétbarna hajam és napfényben gyönyörű vöröses árnyalata volt, nekem nagyon bejött.
2012. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!