Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha rendszeresen használok...

Ha rendszeresen használok hamvasító folyadékot, lehet fehér a hajam?

Figyelt kérdés

Jelenleg extra világos hamvasszőkére van festve. Már majdnem fehér. Csak attól félek, hogy esetleg nem fehér lenne, hanem rögtön befogná lilára vagy rózsaszínre(volt ilyen egyszer, még régebben). Vagy szürke lesz.


Szerintetek?


2012. szept. 25. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szürkés lila lesz.
2012. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szuperség... köszönöm szépen. Esetleg valami ötlet, mivel tehetném még világosabbá?
2012. szept. 25. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kötözködésből kérdezem, tényleg érdekel, hogy miért szeretnél fehér hajat? :)
2012. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már egy ideje eldöntöttem, hogy ki szeretném próbálni, mert nekem annyira tetszik.. láttam nagyon sok képet, láttam rajzfilmekben, animékben. Természetesen utánanéztem, hogy élő embereken hogy mutat. Aztán gondoltam egyet, és befestettem szőkére. Ez volt Június közepén, azóta több-kevesebb sikerrel a fehér felé hajló árnyalatokat sikerül elérnem.


Arra is gondoltam már, hogy télen milyen szép lesz, hogy szinte egybeolvad a hó színével :)

2012. szept. 25. 18:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Köszi a választ! :)

Milyen érdekes, hogy hányféle ízlés van :)

Szívesen megnéznék róla egy képet. :)

Amúgy fodrász nem tudná megoldani?

2012. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Pont most váltottam fodrászt, lehet majd megpróbálkozok a mostanival, csak egyelőre azt szeretném, ha lenőne az elroncsolódott rész. Azt mondta, hogy ez kb. fél év, mivel nincs hosszú hajam. Addig csak tőfestést csinálok itthon.

De majd ha teljesen egészséges lesz a hajam, lehet megkérdezem :)

2012. szept. 25. 19:26
 7/13 anonim ***** válasza:

Ja, hát igen, ez érthető. :)

Most néztem neten képeket fehér hajról, tényleg nem rossz, csak kell hozzá valami jó frizura. :)

2012. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, hál' istennek illik a stílusomhoz, meg a hajam is olyan formára van vágva, ami jól állna fehéren nekem :)
2012. szept. 25. 20:15
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg szupi lehet, és nagyon figyelem felkeltő. :D
2012. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen, egyszer már volt ahhoz közeli a hajam, és nagyon jól nézett ki már úgy is :)

Nem árt kicsit kitűnni a tömegből :D

2012. szept. 25. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!