Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek hány nap után zsirosodi...

Nektek hány nap után zsirosodik be a hajatok? (FeLPONTOZÁS)

Figyelt kérdés
És milyen sampont használtok?
2012. szept. 25. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
5:) és mikor milyet,használtam már Garnier-t,Baba-t stb-t.
2012. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

3-4.

És Pantene ProV festett hajra való termékcsalád.

2012. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem is 5 nap után.Gyógynövényeset,csalánosat szoktam használni,ezek a legjobbak a hajamra,mert zsíros.Balzsamot,hajspray-t nem teszek rá,gyorsabban zsírosodik tőle.Száraz sampont használok.:)
2012. szept. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos már másnap ragad a hajtövem.. ez van, szinte mindennel próbálkoztam.
2012. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 nap után lapos, 3 nap után már rendesen zsíros. Csomó sampont próbáltam, mindegyiknél ez van, nálam nem befolyásolja. :(
2012. szept. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A sport miatt már minden 3. nap után mosom a hajam, mert annyira meleg van a terember és olyan izzadós vagyok, meg új technika szóval kénytelen vagyok... Egyébként avonosat, nekem nagyon beváltak.
2012. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

3-4 :)

head & shoulders-t használok

2012. szept. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kamasz koromban nagyon hamar (2 nap), de ahogy a 20-as éveimbe léptem, 4 nap kb.

DM saját márka (kókuszosat,az van festett hajra), vagy a Garnier piros gyümölcsöset.

2012. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

4. nap még nem vészes, 5. nap után már meg szoktam mosni, de amúgy észrevettem, hogy változó.

L'oreal Elséve-t használok általában, de nem vagyok márkafüggő, néha mást használok.

2012. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2 napig bírja. Eredetileg koffeines Alverde sampont használok, de most rájött a hajamra a hullhatnék és vettem egy hajhullás elleni terméket (Gerovital). Még nem tudok róla véleményt mondani, csak 3x használtam eddig.
2012. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!