Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilcsi krémekről mi a véleménye...

Ilcsi krémekről mi a véleményetek? Érdemes őket kipróbálni?

Figyelt kérdés
2012. szept. 26. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, en szeretem. Termeszetesek, valoszinübb, hogy nem viszel karosat a börbe.
2012. szept. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem jó véleményem van róluk,szeretem a termékeit, csak körülményes beszerezni őket.

Állítólag egy ideje megváltoztatták az összetevőket és belekerültek már nem túl természetes anyagok is, de ezt csak pletykaszinten hallottam, nem néztem utána.

2012. szept. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TerrorBirka válasza:

Pár éve használtam a csipkebogyós krémüket. Akkoriban nagyon száraz, néhol rosaceás volt a bőröm, és egészen jó hatással volt rá. Azt nem hiszem, hogy miatta múlt el a szárazság, de ártani nem ártott. :)


A fekete szappanuk viszont rémes volt nekem, majdnem belepusztultam az első használatba. Tiszta kiütés lettem tőle, csípett, égetett, egyszerűen nem tudtam használni. Ettől függetlenül nagyon negatívat nem tudok róluk mondani, próbáld ki. :)

2012. okt. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!