Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szörteleníthetném...

Hogyan szörteleníthetném hónaljamat tartósabban?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy fekete és elég erős a szőr a hónom alján, mert mindig is borotváltam (16 éves vagyok).

Nem hagyhatom, hogy megnőjön, mert rendszeresen sportolok, és elég undorító lenne, ráadásul szinte kizárólag csak ujjatlan pólókat hordok...

Mivel elég erős, ezért epillálni nem merem, mert nagyon fájna... Szerintetek nem szakadna fel a bőr? Nem tudom mit csináljak. Már borotválás után, estefelé nem sima...

Előre is köszönöm a tanácsokat...


2008. máj. 17. 19:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld ki a drogériákban kapható gyantacsíkokat.
2008. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

jó, de ahhoz is meg kell növeszteni a szőrt....

meg hát akkor már kozmetikushoz ie elmehetnék, nem?

2008. máj. 17. 19:30
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyantához nem kell nagyon megnövesztened. Hétvégén is sportolsz? Mert ha akkor nem, akkor a hétvége alatt megnőhet annyira, hogy gyantázni lehessen.
2008. máj. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, hétvégén vannak a meccseim, hétközben meg edzések...
2008. máj. 17. 21:06
 5/17 anonim ***** válasza:
cukorgyanta. Sokkal kevésbé fáj, mint a hagyományos és nekem tartósabb is.
2008. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
az mi? hogyan lehet elkészíteni, vagy hol lehet venni? mennyire kell megnöveszteni a szőrt?
2008. máj. 17. 22:05
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen volt, én kozmetikussal legyantáztattam párszor és később epilátorral csináltam magamnak, mert megritkult és elvékonyodott, így már nem is igazán fáj és magamnak is meg tudom csinálni.

Ha pedig nincs időd elmenni én akkor a szőrtelenítő krémet javaslom otthon, nem a borotvát.

2008. máj. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
én is úgy szoktam,hogy borotválom,(ha sürgős),1-2 nap és picit már előbújnak az új szőrszálak,azokat epilátorral csinálom,mert ha kicsi- nemm fáj!!
2008. máj. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
akkor se, ha már nagyon erős?
2008. máj. 18. 11:50
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok mint te...16 éves vagyok, heti 6 napon sportolok így szinte én is minden nap borotváltam, ami nagyon nem tett jót neki. Nem javaslom az epilálást, én kipróbáltam.. nagyon fájt, még vérzett is. Most a kozmetikusom gyantázza, nála nem fáj annyira és már sokat gyengültek a szálak. Ajánlom neked is,, idővel sokat gyengül és akkor lehet epilálni :)
2008. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!