Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szörteleníthetném...

Hogyan szörteleníthetném hónaljamat tartósabban?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy fekete és elég erős a szőr a hónom alján, mert mindig is borotváltam (16 éves vagyok).

Nem hagyhatom, hogy megnőjön, mert rendszeresen sportolok, és elég undorító lenne, ráadásul szinte kizárólag csak ujjatlan pólókat hordok...

Mivel elég erős, ezért epillálni nem merem, mert nagyon fájna... Szerintetek nem szakadna fel a bőr? Nem tudom mit csináljak. Már borotválás után, estefelé nem sima...

Előre is köszönöm a tanácsokat...


2008. máj. 17. 19:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

és mennyire kell hagyni, hogy megnőjön?

és mennyibe kerül kb a kozmetikusnál?

2008. máj. 18. 15:26
 12/17 anonim válasza:
Én kipróbáltan a villanófényes szőrtelenítést. Ha egyszer rámennek a hónaljra, ki fog nőni a szőr, csak sokkal gyengébben, és akkor már borotválhatod is anélkül, h begyulladjon. Igaz, ez drágább,mint egy gyantázás, de nem kell 3-4 hetente megcsináltatni. 2-3 hónaponta elég, és folyamatosan gyengébb lesz a szőr.
2008. máj. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

mennyibe kerül, és hol csináltatod?

2008. máj. 20. 18:03
 14/17 anonim ***** válasza:
Cukorgyantánál kb másfél mm-re kell megnöveszteni a szőrt. Nagy papírdobozban van, édes illata van, mikróban kell felmelegíteni, melegítés közben fertőtleníti magát. Úgy tudom, csak kozmetikusok használják. Egyátalán nem fáj, a hagyományos gyantától én majd megzavarodtam.
2008. máj. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én epilálom. Olyankor vagy 2 hétig szép sima. Igaz, az első 4-5 alkalommal teljesen beleszédültem mire sikerült leszedni, de kibírható és egy idő után megszokja az ember.
2008. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%

én vagyok a villanófényes író

szombathelyi vagyok, és ott egy magámklinikán

nem tudom, h Te pesti vagy-e, de ott biztos több lehetőséged van, azt ajánlom, nézz körül

sztem 10 000 ft-ból kijössz bőven

2008. jún. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ja, sztem is a legegyszerűbb az epillálás.. otthon is megy, bár az igaz, h az első pár alkalom nem egyszerű.. először lehet hogy vérzik majd, nekem csinálta, meg szokott is néha, de ha rendszeresen csinálod meg se érezni pár alkalom után. na persze ha kihagyod egy ideig.. . de sztem nem vészes. meg vékonyítja is, nem nő ki rögtön..
2009. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!