Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetek szőke 1 lépésben?

Lehetek szőke 1 lépésben?

Figyelt kérdés
Régebben évekig festettem. Voltam szőkés (sárgás:S) házilag kreált és fekete, de még vörös is. 3 éve nem festettem a hajamat (terhesség miatt) és fél éve volt utóljára színezve is. Ha elmennék egy igazán jó fodrászhoz a mostani természetesen sötétbarna hajamból tudna 1 lépésben cicababás majdnem platinaszőket varázsolni egy alkalommal? Fenékig érő a hajam és szedek hair cliniket és minden hajmosásnál hajpakolást használok és hajvédőt vasaláshoz és minden nap a végére szilikonos hajvégápolót. néhány éve kezdtem odafigyelni rá és most egészen szép állapotban van. Így is leéghet vagy letörhet?
2012. szept. 28. 01:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1 lépésben sárgás-vöröses lesz, ha a legerősebb szőkítővel csinálják, már pedig azzal nem minden fodrász vállalja be, mert utána vághatod is le a felét, annyira tönkreteszi.

Szőkítős legvilágosabb hajfestékkel festve pedig valamivel talán kíméletesebb, de azzal sötétbarna hajból általában világosbarna lesz első festés után, nem szőke.

Mindkettőt kipróbáltam már, ezek a tapasztalataim.

2012. szept. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért akarod tönkretenni a gyönyörű hajadat? :( Oké, hogy most megtetszett a szőke megint, de ha már sikerült szépen kikúrálni a hajad (ami nagy kincs) szerintem ne tedd tönkre. Persze ez a te döntésed, azt csinálsz amit akarsz... csak meg ne bánd!
2012. szept. 28. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
47%
Én sem rontanám el a természetes sötétbarnát. A festett szőkék már marha unalmasak!!!
2012. szept. 28. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem festett sötétbarna, szinte fekete hajam volt 2hónappal ezelottig. Én colour b4et vettem, a festéket majdhogynem teljesen eltávolította, ezután ramentem szokitoporral, mezszinu lett a hajam, nem foltos nem sárgás nem voroses. Nagy szerencse de én fodraszhoz nem megyek... Azt mondták 8 hónap alatt lehetek szőke, 12 kezelésből... Az mennyi pénz is?:) lehet otthon is szokulni.. De ÉSSZEL, Én is folytatom, de várom hogy a hajam kicsit regeneralodjon:)
2012. szept. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen leéghet és ne partizánkodj otthon, ha nem akarod hogy nagyon sérüljön hagyd fodrászra. Ja és a szilikon tartalmú ápolók nem tesznek jót a hajnak.
2012. szept. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Normális fodrász nem vállalja be.

Mert:

- egy teljes leszívás, szőke festés után nem valószínű, hogy nem leszel sárgás, esetleg vöröses (valaki jól írta)

- teljes leszívás annyira strapája a hajat, hogy még egy réteg világos szőkét rávinni nem ajánlatos


Szóval én azt ajánlanám, hogy próbáld meg fokozatosan világosíttatni a hajad 6-8 hónapot igénybe vehet, de megéri, mert kisebb a valószínűsége, hogy tönkremegy.

2012. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, pár hónapja, amikor vártam a fodrásznál egy csaj sötétbarna hajból akart világos szőkét festetni, de a fodrász azt mondta, hogy nem csinálja meg, mert teljesen tönkre menne a haja.
2012. szept. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Mindenképpen szeretnék szőkét. Azt nem értem, hogy a tv-ben simán egy ugyan olyan hajból mint az egyém egy amerikai fodrász ,,pics@szőkét" alkot... Mivel csinálja? Nincs olyan eljárás amivel Mo-on is megcsinálják? Nem áll jól a sárgás haj és én hónapokig nem akarok olyan színnel közlekedni. Régóta szeretnék szőke lenni. Az arcom is elég babás hozzá így tudom, hogy az lenne a nekem való. Bármennyit fizetnék, az eljárásért ami jó és tényleg működik. Ezért kérdeztem, hogy létezik-e. Ez az utolsó, hogy próbálkozok mert lassan megöregszek. Most sikerült kilábalnom a szülés utáni depressziómból, leadnom az összes felesleges kilót... Még mindig árnyékának érzem magamat annak a nőnek aki előtte voltam. Szeretnék változtatni. örökre megbánom, hogy soha nem szőkültem be mert mindig vágytam rá. otthon még tizenévesen pancsoltam a hajammal. Nem égett le és nem viselte meg. Most direkt a szőke miatt ápoltam rengeteget, hogy ne törjön majd le. Barátnőmnek egyébként közel fekete hajból leszívták platinára még gimnazista koromban. Vagyis a felét, mert az alja (konkrétan a fele) fekete lett.Az kevésbé károsabb, ha ,,csak" a felét szivatom én is le? Utána nem festik be olyan árnyalatra ami nekem tetszik? Hallottam, hogy fodrászatban csinálnak ,,valamilyen vizes" hajszivatást ami kíméletesebb és tényleg hatásos. De nem megbízható forrásból és nem ma volt... Ötletek, tippek? Kérlek a lebeszélősdit pedig ,,ne". Mellplasztikáról is rengetegen le akartak beszélni, és mióta megcsináltattam nem bőgök ha tükröt látok és végre kezdem jobban érezni magamat. Tudom, hogy szükségem van a változtatásokra mert most csak egy elcsúfúlt exmodell vagyok:(
2012. szept. 28. 13:40
 9/13 anonim ***** válasza:

Nézd, ami itt a lényeg, hogy LE KELL SZÍVATNI. Azt meg csak egyféleképpen tudják csinálni, az teszi tönkre a hajad nem a festés, gondolj bele, mennyit ártasz vele, ha 30-40-45 percig ez a hajadon van. Teljesen más, amikor kis lépésekben világosítanak és 5-10 percet van a hajon.

Ha mindenképp meg akarod csináltatni, akkor csináltasd, felnőtt ember vagy, senki nem korlátoz semmiben.

2012. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Azt nem értem, hogy a tv-ben simán egy ugyan olyan hajból mint az egyém egy amerikai fodrász ,,pics@szőkét" alkot."


Szerinted miért van az, hogy hosszúból hirtelen rövid lesz a hajuk? :) Mert a fodrász szétbaszta a hajukat.... nekik nem számít (a sztároknak) hogy mennyit szenved a hajuk, ott nekik tényleg első a látvány.... ne vedd alapul őket.

2012. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!