Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen kozmetikumokban nincs...

Milyen kozmetikumokban nincs Sodium Laureth Sulfate?

Figyelt kérdés

Ma átnéztem a kozmetikumaimat,és mindenben megtaláltam a samponomban a tusfürdőmben,még az arclemosómban is,pedig márkásak és közkedveltek,nap mint nap reklámozza őket a tv.

Elhatároztam hogy nem akarok többet olyan terméket venni amiben ez a vegyszer benne van,és ezt tanácsolom másoknak is.



2012. szept. 28. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnos szinte mindenben benne van ez vagy ehhez hasonló. Abban nincs, amit otthon megcsinálsz magadnak. Én is arra törekszem, hogy ne kelljen ilyeneket használnom. Addig eljutottam, hogy szódabikarbónás vízzel mosok hajat, leöblítem, utána ecetes vizes öblítés és azt is leöblítem.


Szappant gyárthatsz házilag is, ha van hozzá kedved. Itt találsz sok receptet: [link]

Még nem volt időm megcsinálni egyiket sem :(


Ha van valami jó tipped, ami természetes, szívesen alkalmaznám :)

2012. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
yves rocher termikeiben nincs ilyen csak természetes öszetevöi vanak.én mostanába csak ilyen termékekel fürdök és kenem magam.
2012. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alverde, Alterra, Babydream, Babylove, Olíviaszappan, Sante, Logona, Laverde, Weleda termékekben nincs.
2012. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
I+M, Biola, a Myropolium honlapján megtalálod ezeket a termékeket, tusfürdő, testápoló, sampon, még bio arckrémet is találsz.
2012. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 29. 17:34
 6/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdezö

fentebb felsorolt termékeket ,nem reklámozák ,a tvben,rádioban,még is igen jók .

2012. szept. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
más termékekben (alterra, alverde) is ezek vannak csak más néven, kivéve a nagyon bio cuccok, pl. a biola, naturissimo
2014. szept. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!