Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen mattító krémet használj...

Milyen mattító krémet használjak alapozó alá?

Figyelt kérdés
A bőröm kissé zsíros, és ahogy felteszem az alapozót. kb. már fél óra után elkezd fényleni. Ezért eddig a Bioderma Sébium Mat krémet használtam, ami mattított, de egyáltalán nem hosszú ideig, kb. 1-1,5 óráig éreztem teljesen mattnak az arcom. Ráadásul nagyon drága, (4000 Ft) így most szeretnék valami mást kipróbálni, ami jobb. Tudtok ajánlani? Nektek mi vált be?

#krém #matt #sminkalap #alapozo #matt arcbőr #mattító hidratáló
2012. szept. 29. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokáig volt ugyanez a problémám. Nekem végül az segített, hogy elmentem egy jó kozmetikushoz aki mattító hidratáló krémet adott (meg rendszeresen kitisztítja az arcom) és így rendben van a bőröm. De ez kor függő is, mert én is kinőttem valamennyire.
2012. okt. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!