Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington S6500 Sleek &...

Remington S6500 Sleek & Curl-t szeretnék venni. Jó választás?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem mielőtt megvenném a Remington S6500 Sleek & Curl-t:

Van-e hátránya?Előnye?10-es skálán mennyire jó fajta?Mikor gyártották?Gyártják-e még?Tudtok jobbat mondani 15.000 Forintig ami, göndörít és vasal?Jó választás-e?

Ha valaki esetleg tud válaszolni valamelyik kérdésemre és segít azt nagyon megköszönném :)



#Remington #Remington S6500 Sleek & Curl
2012. szept. 29. 17:16
 1/4 anonim válasza:
Ha REMINGTON akkor nem lehet rossz!!!A legjobb hajvasaló a világon!!!A fodrászok is ezt használják!
2012. szept. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én körülbelül 2 hónapja vásároltam meg ezt a terméket. Nagyon megvagyok vele elégedve. Jól dolgozik, gyönyörű göndör hajat is tud csinálni, ha kell, mert a külseje is úgy van kialakítva, de vigyázz, mert az is melegszik picit, hogy tudja tartani a göndörséget. Ráadásul 3 év garancia van rá, ami megint plus pont számomra. Ráadásul tartalmaz egy cd-t, amin sok hasznos tippel látnak el. Frizurák vannak rajta, kontyok, hajegyensítése trükkök, stb... hogy hogyan kell elkészíteni lépésről lépésre. Szerintem nagyon klassz. Én 10-ből 10-et adnék, mert elötte nekem elég sok hajvasalóm volt, tényleg majdnem minden márkából már, de ennél jobb még egyáltalán nem. Minden megvan benne, amit az ember el is vár egy hajegyenesítőtől. Szerintem megéri az árát. Én 8000 ft -ért vettem 2 hónapja, de teljesen megérte az árát.

Remélem segítettem. :)

2012. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget mind2töknek, Tündérke a segítségeddel és a bíztató kommenteddel, hogy ezt vegyem meg, valószínüleg ezt is fogom :D Köszi szépen
2012. szept. 29. 19:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja nem Tündérkét akartam írni, hanem névtelent :)
2012. szept. 29. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!