Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hallott már valaki arról a...

Kiss Nikoletta kérdése:

Hallott már valaki arról a bőr alá épített kapszuláról amitől egész évben barna lesz a bőröd? Valaki próbálta már? Mennyibe kerül, és hogyan csinálják?

Figyelt kérdés

Ezt a cikket találtam:


,,A biztonságos barnulás jövője


Ausztrál kutatók nemrég egy forradalmian új ún. bőr alá ültethető önbarnító kapszulát fejlesztettek ki, amely mesterségesen serkenti a bőr pigmentsejtjeit festékanyag (melanin) termelésére. A nagy mennyiségben megjelenő melanin barnává teszi a bőrt és egyben véd a napsugárzás káros hatásaitól.


A szakemberek szerint a kapszula a bőrrákos esetek számának csökkenését eredményezheti. A bőr alá beültetett kapszulák felszívódása után a barnaság napozás nélkül is hónapokig megmarad, a szín lassan halványodik el. A kutatók szeretnék a szert tabletta és krém formájában is elkészíteni.


Előnyei: A bőr szöveteinek károsítása nélkül biztosít természetes barnaságot.


Hátrányai: Mivel még kísérleti fázisban van, nem tudni, hogy jelentkezik-e hosszú távon mellékhatása."


[link]



#szexi #bőr #barnulás #szolárium #barnaság #egész évben barna #szolárium mentes
2012. szept. 29. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyit én hallottam róla az annyi, hogy ez egy hormonkészítmény, ami valóban egész évben biztosítja a barna bőrt, de mellette pár havonta ugyanúgy nem árt napozni vagy szolizni is. Személy szerint nem tudom mennyi igaz ezekből de én maradok a szolinál inkább, mert nem szimpik a hormonkészítmények.

2012. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!