Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajat ezzel...

Festett fekete hajat ezzel befestve milyen végeredményt kapok?

Figyelt kérdés
ha ezzel befesteném akkor sima fekete lenne? van esetleg valakinek tapasztalata? [link]

2012. szept. 29. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Őőőő, fekete maradna a hajad:(
2012. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:(( és van erre valami megoldás? vagy várjam meg míg teljesen lenő? o.O mert még az alaphajszínem is egy elég sötét barna...
2012. szept. 30. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Rákenheted hátha lesz egy kis vöröses beütése, meg egy idő után biztos fog látszani valami. Egyet ne csinálj, ne szivasd le a színét. Én egy jó fodrászt javasolnék. Nekem anno fokozatosan világosította ki, csak úgy marad szép. Szerencse hogy az alap hajszíned nem olyan világos mint mondjuk az enyém, így könnyebb dolgotok lesz a fodrásszal:)
2012. szept. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és az nem roncsol annyira? mert így sincs már valami dús hajam nem akarom hogy elkezdjen hullani vagy ilyenek :s
2012. szept. 30. 18:12
 5/6 anonim válasza:
Milyen lett a végeredmény?:OOO Rá festetted Fekete maradt?:OOO
2012. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem festettem rá, így teljesen fölösleges ha úgyis fekete marad...már most is az.
2012. okt. 8. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!