Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell hasznalni a ricinuso...

Hogy kell hasznalni a ricinusolajat hogy a frufrum gyorsabban nőjön? Mert tul le lett vagva

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
8%

ki kell ábrándítsalak... a ricinus olaj nem hajnövesztő szer. Ápolja és erősíti a hajat. De kb. ennyi minden csodálja.


Valamelyik okos kitalálta, hogy gyorsabban nő tőle a haja és azóta mindenki mint valami csodaszert tiszteli.

2012. szept. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
A HAJTÖVEDBE KELL MASSZÍROZNI. amúgy ki kell hogy ábrándítsalak én meg téged, mert számmal mérhetően gyorsabban nő a haj tőle.. pff
2012. szept. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Nem nő tőle gyorsabban a haj, sose volt ilyen hatása. Nem tudom egyáltalán ki találta ezt ki. A hajnak vannak növekedési fázisai, néha lassan nő, néha gyorsan, ez normális és nem megváltoztatható dolog.
2012. szept. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
44%
en ugy hasznalom heti 2 X hogy 2 ek ricinus olaj + 1 ek olivaolaj + 1 tojas osszekeverem es bemaszitozom a fejborombe. becsavarom torulkozovel es furdo sapit huzok ra h melegen tartsa. Rajta hagyom minimum 2 orat utana 2x lemosom samponnal (a samponom is hajnoveszto) nekem felnyirt rovid hajam van tehat nagyon is latszik h milyen gyorsan no a hajam... megmertem 1 honap alatt majnem 3 centit nott ami nagyon jo mert amugy 1-1.5 centit no az ember haja havonta :)
2012. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
9%

Az első válaszolónak küldeném:

Ha egészségesebb a hajad akkor logikus hogy gyorsabban nő nem? xD

2012. szept. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Első válaszoló vagyok:


Akkor a félreértések és tisztán látás végett összegezném a dolgokat.

Az egészséges haj nő X sebességgel. A ricinus olaj segít a nyomanyagok felszívódásában és védelmet nyújt a hajnak. Ha a haj nem kap meg minden szükséges anyagot akkor a növekedés üteme lassabb lesz az aktív építő fázisban. Azonban balgaság lenne azt állítani, hogy a ricinus olaj gyorsabban növeszti a hajat mikor csak annyit tesz, mint egy hajpakolás.

A masszírozó mozdulatok ellenben TÉNYLEG gyorsítják a hajnövekedést, mert a vérellátás fokozódik (persze csak akkor ha a nyomanyagok jelen vannak).


Ezt nem én találtam, nem az én agymenésem. Erről komplett tanulmányok vannak, mivel a ricinus olaj elég sok hajbalzsam alkotó eleme (ha nem is természetes formában).

Én elhiszem, hogy csodaszernek hinni sokkal varázslatosabb dolog. Kb. mint a szekér után a motoros autóról azt feltételezni, hogy valami boszorkány praktika hajtja.


De kérem szépen itt semmi trükk nincs. Csak a mechanizmusa más, mint amit hisznek felőle. Ennyi.

2012. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!