Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Idén lesz a szalagavatóm és...

Idén lesz a szalagavatóm és valami göndör, kicsit eltűzött frizurát szeretnék. Szerintetek ehhez kell előtte egy próba vagy nem fontos?

Figyelt kérdés

December elején lesz a szalagavatóm. Augusztus végén voltam fodrásznál, akkor vágtunk a hajamból 2-3 centit, mert töredezett a hajam és meg is lett ritkítva.

Egyébként fél éve egyre ritkábban vasalom a hajam, nyáron egyáltalán nem vasaltam, most is inkább csak beszárítom. Mellette használok hajápolókat, úgyhogy sokkal jobb állapotban van a hajam, mint korábban volt.


Viszont szalagavató előtt valószínűleg még kell egy picit vágni a hajamból, és talán minimálisan ritkítani is.


Nem keringőzök és nem is annyira vágyok kontyra, így csak egy göndör, kicsit eltűzött frizurára gondoltam. Ennél konkrétabb elképzelésem nincs, majd a fodrászommal is megbeszélem, hogy szerinte milyen haj állna jól stb.


Ha nem kontyom lesz, csak egy göndör elcsatolt, egyszerűbb frizurám, kell vajon próba előtte?

A másik kérdésem az lenne, hogy ha fodrász csinálja a hajam, akkor kibír egy éjszakát a hajam, ugye?

Sokszor próbáltam már göndöríteni a hajam, de pár óra múlva mindig kirúgta magát. :S


Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L



2012. szept. 30. 19:46
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja, és kb. mikor jelentkezzek be a fodrásznál, hogy még tuti be tudjon aznap vállalni?

Osztálytársam már most bejelentkezett, de én még korainak tartom. Szerintem november elején is elég, 1 hónapra előre csak lesz még időpont.

2012. szept. 30. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem fontos, de ha biztosra szeretnél menni nyugodtan csináltasd meg még egyszer előtte is. És nem,nem hiszem hogy kibír egy éjszakát, nekem legalábbis a göndör haj mindig szétment.
2012. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat.


Akkor lehet, hogy úgy beszélem meg a fodrászommal, hogy még szalagavató előtt vágunk belőle egy picit, mert frissen vágva sokkal szebb, egészségesebb a hajam és akkor nem egyenesre szárítaná, hanem begöndörítené. Akkor legalább azt is látnám, hogy mennyit bír ki a hajam göndören. Talán ez a legjobb megoldás. :)

2012. okt. 1. 17:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Pinteresten nagyon jó hajas ötletek vannak, csak a fodrászod meg tudja csinálni! :) Én kb 3-4 nappal előtte jelentkeztem be, de ő a szomszédom volt! Jó fodrászokhoz 1-2 héttel előtte kell.

És ha szombaton lesz a szalagavatód, akkor azt is meg kell nézned, dolgozik-e aznap.

Nekem kibírta a hajam az estét, de egy kilo lakott rakott rá

2012. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szalagavatóm szombaton lesz, tudtommal, ha van rá igény dolgozik szombaton is a fodrász. Majd még megkérdezem. :)


Viszont eszembe jutott, hogy amikor nővérem szalagavatóján voltam, akkor is göndör hajam volt és még másnap is nagyon göndör volt a hajam. Mondjuk az nem tetszett, mert nagyon összeugrott a hajam, és bénán néztem ki, de mindegy. Szóval, ha akkor kibírta másnap estig, akkor egy éjszakát most is ki kell bírnia. :D

2012. okt. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!