Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajformázókat ajánlotok...

Milyen hajformázókat ajánlotok rövid göndör, hajra, de egyenes legyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés

kb 20 cm a hajam és göndör. Szeretném ha egyenes lenne. (ez hajvasalóval működik is) de hajlakk nélkül nem sokáig marad abban a formában, amilyenbe beállítottam.

A hajlakot nem nagyon szeretem mert irritál és mindig korpás a hajam tőle.


A válaszokat előre is köszönöm. :)



2012. szept. 28. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Ion-os hajvasaló - Káros, de nem annyira mint a többi hajvasaló, és hajlakk nélkül is megmarad (több göndörhajú ismerősöm tapasztalta)


Nagy méretű körkefe és hajszárító - Ha nagy méretű körkefével és rétegenként szárítod be a hajad, akkor egyenes marad, persze ha nem éri megint víz, mert akkor összeugrik.


Hajgumik (sok hajgumi) - Ha nagyon ráérsz hajazni, kösd hátra a hajad, és a copf elejétől a végéig tegyél rá hajgumikat, egészen addig míg szinte az egész copf nem abból fog állni, majd szárítsd meg, és engedd ki.


Hajhab - Ezzel sokat kell szórakozni,és nem túlzottan kellemes, de ha az egész hajadon eloszlatsz egy tenyérnyi hajhabot, és utána kikapcsolt és kihúzott (!!!) állapotú hajvasalóval végig simítasz a hajadon, majd kifésülöd és kis idő (5-10mp.) elteltével megismétled, megmaradhat.


UI.: Szerintem hajegyenesítő termékeket (sampon, balzsam stb.) ne használj, (legalábbis nekem nem jöttek be), sőt a hajam állapotát is roncsolták!


Rád bízom melyiket választod, tapasztalataim szerint nem túl károsak! :) Remélem segítettem!

2012. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A hajgumis verziónál elfelejtettem írni, hogy nedves hajnál kell alkalmazni, bár a szövegkörnyezetből kiderül! Első voltam..
2012. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!