Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen haj állna jól nekem?...

Milyen haj állna jól nekem? (tulajdonságok lent)

Figyelt kérdés
Nagyon kerek arcom van, és egyenes, barna hajam ami az vállam alatt nem sokkal végződik. Úgy unom már a kissé oldalt elválasztott hajamat, hogy nagyon szeretnék változtatni. Gondolkoztam oldalfufrun de azt mondták hogy a kerek arcot még kerekebbé teszi. Mégis milyen haj állna nekem jól? (hajfestés kilőve, csak a haj fazonjára gondolok)
2012. okt. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
kopasz .
2012. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Számodra a hosszúkás frizurák előnyösek vagy amilyen épp most van, vállig érő. A frufru előnyös, mivel pont takarja az arcod és ettől kevésbé tűnik kereknek. Kerek arcnál pedig valóban az oldalfrufru előnyös. Optikailag úgy vékonyíthatsz arcodon, ha tépettesre vágatod a hajad.
2012. okt. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Ha semmi értelmeset nem tudsz ehhez hozzáfűzni akkor szólj be valaki olyannak akit ez érdekel...

2. válaszoló: Köszönöm a válaszod!:)

2012. okt. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!