Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, akiknek hullik a...

Lányok, akiknek hullik a hajuk, be meritek festeni?

Figyelt kérdés

Szóval hullik a hajam és be szeretném festeni, de félek, hogy még jobban hullik majd. Van valaki akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Most vizsgáltatom épp mitől hullik, tehát nem erre várok választ :-)


Köszönöm előre is a válaszokat!


2012. okt. 3. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem hullik mint állat, ennek ellenére szőkítem és festem is, hát az biztos hogy nincs rá jó hatással.
2012. okt. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is hullik a hajam, és ki volt szivatva, még jobban hullott (eredetileg nagyon sötét hajam van). Aztán befestettem feketére, azóta kevésbé hullik...Mondjuk én vitaminos hajfestéket használok, meg szedek hajhullás ellen vitamint, meg hajpakolást is használok, és sose vasalom/sütöm stb...

Szerintem, ha jó minőségű a hajfesték, akkor minimálisan fogja károsítani a hajadat...:)

Ja viszont ha valami bőrgyógyászati gond van esetleg a hajhullás mögött, akkor NE festesd be...

2012. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1 festéstől nem fog kihullani a hajad!

nekem sokszor van festve nem tapasztaltam soha hullást. csak letört a vége.. most ápolhatom... inkább a törés miatt aggodj!

2012. okt. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!