Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl barna a bőröm, és ezért...

Túl barna a bőröm, és ezért úgy nézek ki, mint valami arab terrorista. Mit tudok vele csinálni (hogy fehérebb legyen)?

Figyelt kérdés
Nem érzem így jól magam, sokan lecigányoznak, suliban is szopatnak ezzel. Ma pedig el is utasított egy lány...
2012. okt. 5. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokan szeretik a barna bőrű srácokat. (Én is) :)

Szerintem ne akarjál fehéredni. Mert nem is lehet...

Nézd meg mi lett szegény Michael Jacksonból. Pedig helyes fiú volt, aztán elkapta a gépszíj...

Próbáld meg elfogadni magad. Ne foglalkozz gonosz beszólásokkal. Akik beszólnak azok buták! És a buta emberek társaságára gondolom nincs szükséged. Ne akarjál mindenkinek megfelelni! Majd jön egy lány, aki pont azért szeret amilyen vagy, a barna bőröddel!

Fel a fejjel!

2012. okt. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De göndör a hajam, fekete is, meg elég csoki vagyok, mint tényleg valami cigánygyerek. Ez engem nagyon zavar, egyszerűen nem tudom elfogadni :'(
2012. okt. 5. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is hasonlóan néztem ki általánosban. Utána elegem lett és nem mentem napra, ha nagyon muszáj volt akkor is naptej és egy vékony pulcsi :/ 30 fokban is. Idén nyáron egyszer sem voltam az utcán, nem hogy strandon.. Néha citrommal bekentem a bőrömet, meg állítólag a szódabikarbóna is segít. 2 év alatt vagy 3 tónussal világosabb lett a bőröm, szóval egyáltalán nem lehetetlen, de sok mindent fel kell adni érte.
2012. okt. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bármit megtennék, ha nem kerül sokba. Mert anyum nem hiszem hogy örülne ha tizen-ezer forintos kencéket vennék minden hétre. De nem is tudnék... nincs nekünk arra pénzünk. A citrommal 3 hete kenem magam, naponta egyszer. Sok eredménye nem látszik még...
2012. okt. 5. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
De most te felver vagy, vagy csak siman ennyire barna a borod?
2012. okt. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak barna a bőröm. Hugomnak fehér a bőre. Anyumnak is. Apumnak is barnás, de neki se ennyire. Csak én vagyok ilyen "csoki" :(
2012. okt. 14. 08:56
 7/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy azóta mar megszeretted,eltalaltam?
2018. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 debii.tolgyesi válasza:
Biztos megszeretted mar, elfogadtad xddd
2020. okt. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!