Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetek szép barna?...

Hogyan lehetek szép barna? Milyen szoliba érdemes menni?

Figyelt kérdés

Szeretnék szép barna lenni, de fehér vagyok. A bőrömmel nincs baj, mert nyáron úgy ahogy le tudok barnulni de hamar elmegy a színem. Hova és milyen szoliba érdemes menni, hogy ilyen szép barna lehessek? Ő mitől ilyen szép barna?

[link]



2012. okt. 4. 08:54
 1/7 Penszy ***** válasza:
Kicsit már túlzásba vitte ez a lány a szolit szerintem...ilyen akarsz lenni?!:D Felőlem.Kezdj el rendszeresen szolizni,de az tuti h.a bőröd és a pénztárcád fogja bánni!
2012. okt. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ennyire azért nem akarok barna lenni, meg a tárcám sincs tele. szeretnék egy kis szint magamra. de a fújás az drága és felesleges.
2012. okt. 4. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a csokicsöves szoli vált be a legjobban. Nemcsak barnább leszek, de szebb is lesz a bőröm. Elég fehér bőrű vagyok, de még nem égtem le tőle.
2012. okt. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

azért kérdeztem, hogy milyen fajta-féle szolikat ajánlotok, mert kipróbáltam egy párat de nem használt,csak a pénzt dobtam ki rá :S

2012. okt. 4. 12:08
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]



Regina sokat jár szoliba hogy ilyen szép barna?

2012. okt. 5. 12:26
 6/7 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. ÉN csokicsöves szoliba járok és neked is csak ajánlani tudom! Nagyon szép természetes barna színt ad! Ahova én járok 3 perc 225 ft, szerintem ez elég pénztárcakímélő :)A plusz eredmény érdekében használj a szoliban kapható krémek közül is, mert nemcsak hidratálják a bőrödet, hanem még erősítik, hosszabbítják a barnulást! :) (Szerintem a leányzót ne akard követni, nem igazán természetes, valószínűnek tartom, hogy ez nem szoli..) Inkább szolizz párat! :)
2012. okt. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget. Remélem beválik a csokicsöves szoli.
2012. okt. 8. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!