Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sokan hangoztatják, hogy nem...

Sokan hangoztatják, hogy nem jó az a kozmetikus, akinek a kezelése után piros marad az arc akár napokig. Akkor mondjatok egy olyat, aki nem ilyen?

Figyelt kérdés

Én elégedett vagyok a jelenlegi kozmetikusommal, igaz még csak párszor voltam nála. Majdnem 1 hétig piros, sebes az arcom a kezelés után, utána viszont nagyon szép (egyre szebb mióta rendszeresen járok).


Sok helyen olvasom, hogy ez hozzá nem értés. Akkor mondjatok nekem egy olyan pesti kozmetikust, akinél nem marad nyoma a kezelésnek. Szeretném összehasonlítani, nekem még nem volt ilyen kozmetikusom, pedig kipróbáltam párat.


2012. okt. 5. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Függ ez azért attól is, hogy milyen a bőröd. Akinek főleg mitesszerei vannak, és csak kevés pattanása, arra szerintem igaz ez a szabály, de akinek nagyon aknés a bőre, annak persze, hogy nagyon piros utána.

Nekem a 3. nap már nem látszik semmi, de én nem vagyok pesti, úgyhogy sajnos nem tudok ajánlani.

2012. okt. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg így van hogy a bőröd állapotától függ. Ha csak miteszereid vannak inkább akkor tényleg nem szabad egy hétig pirosnak lennie, nemhogy sebesnek, ha pattanásos akkor még a seb belefér. Különben is ha Te úgy látod javul az arcod és meg van vele elégedve akkor maradj nála.
2012. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a bőrtípustól függ hanem a tisztítástól.Én voltam olyan kozmetikusnál aki műkörömmel tisztított,utána semmi összehúzó pakolás.Persze,ha nincs meg az ápolás akkor lángvörös lesz.
2012. okt. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De a bőrtípustól nagyon függ... Eleve vannak nyomás érzékeny bőrök. Azonnal megkezdődik a hisztamin felszabadulás és tiszta púpos és foltos lesz a bőr. Aztán nagyon függ a pórusoktól van akinek hiába gőzölöm 1 órát az arcát akkor is nehéz tisztítani és akkor még nem beszéltünk az olyan érzékeny bőrű emberekről mint pl a férjem is, hogy megvakarja mondjuk a nyakát és kb 1 órán át piros a helye.
2012. okt. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ, mennyire volt tele faggyúval a bőröd és mennyire könnyű eltávolítani. Vannak, akiknél szabályosan erőlködnie kell a kozmetikusnak, de vannak olyan alanyok mint pl. én, akiknek nem is kell sokat gőzölni, könnyen kinyomhatók a mitesszerek így kisebb a szövetkárosodás. Meg attól is függ, milyen pakolásai vannak. Nekem olyan szépen dolgozik a kozmetikusom, hogy múltkor még alapozót se kellett feltennie, pedig emberek közé kellett mennem kezelés után és mégis vállalható volt az arcom.
2012. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kozmetikusom azt mondta, hogy ez attól is függ, hogy mennyire érzékeny a bőröd. Nekem például már másnapra alig látszanak a piros foltok. Amúgy én Pestre járok a "Pretty Woman" szalonba. Google-zz rá: Pretty Woman Kozmetika (esetleg vésd még oda a végére, hogy Pest, v. Budapest, de alapból ki fogja adni.) Nagyon kedvesek és segítőkészek, én tényleg ajánlom őket.
2013. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!