Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Heti 2x9 perc csokiszoli...

Heti 2x9 perc csokiszoli soknak számít?

Figyelt kérdés
vagy legyen heti 1x? de az meg gyorsan lekopik..
2012. okt. 5. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem bőven elég a heti 1. milyen bőröd van hogy heti 1-nél lekopik???
2012. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

normáls bőrtípusom van...

hát ha csak heti 1x megyek 9re, a következő 2-3 napban jó, de utána már látványosan kopik

2012. okt. 5. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendszeresen jársz akkor az nem kophat ki egy hamar. Nem lehet hogy csak Te látod úgy?? szépségszakmában dolgozok és nem egy szoli függő csajjal találkoztam már aki még mindig fehérnek látta magét pedig már nagyon nem voltak azok. Aztán amikor melléjük raktam az én karomat meglepődtek.... A heti 2 tuti nem tesz jót.
2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

háát.. lehetséges h csak nekem tűnik úgy, mert ugye krémet is használok és az ugyebár ténylegesen lekopik, de lehet h ez másnak nem tűnik fel

akkor mennyit kéne mennem szerinted? ami még "nem káros"

csokiszoliba járok és sima csokiba, nem eu-s ba

2012. okt. 5. 21:06
 5/5 anonim ***** válasza:

a szakértők azt mondják hogy ami még nem káros az a havi 1 max havi 2. De pl a bőrrák az nagyban hajlam kérdése. Van aki sose szolizik mégis lesz, van aki sokat és mégsem. viszont a bőrödön idővel mindenképp okoz károkat, szárazabb a bőr hamarabb ráncosodik stb.

De akinek sok anyajegye van és a naptól kijönnek újak azoknak egyáltalán nem ajánlott.

2012. okt. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!