Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Naponta 20-30 napozás elég,...

Naponta 20-30 napozás elég, hogy barna legyek?

Figyelt kérdés

Fehér bőrű vagyok, kb ilyesmi:

[link]

de alapjában ha nem is kenem le magam semmivel, soha nem égek le. Egyik nap kifeküdtem negyed órára, csak vizeztem magam, és már látszik a bikinim helye. Ha naponta 20-30 percig vagyok kint 2-3 órakor, és szintén csak vizezem magam nem kenem le magam semmivel, akkor lehet kb. egykét héten belül ilyesmi színem?

[link]



2012. júl. 31. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nem ez a kérdés, de nem véletlenül mondogatja mindenki, hogy 10től 3ig ne menj napra, és ha napozol használj naptejet.

Az, hogy olyan színt el tudsz-e érni az egyénileg csak a te bőrödtől függ, mivel könnyen barnulsz lehet el tudod ezt érni, ez már megint nem kérdés, de ez az erőltetett barnaság semmivel sem jobb szerintem, mint aki agyonszolizza magát.

2012. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!