Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy is megy ez a szőkítés?

Hogy is megy ez a szőkítés?

Figyelt kérdés
Halvány lila gőzöm sincs róla, hogy hogy megy mint megy..és jó lenne tudnom, ugyanis szeretném színesre(kékre) festeni a hajam alsó 10-15 centijét. (ilyesmire: [link] És nekem barna a hajam..ergo le kellene szívatni, de nem tudom hogy ez mit takar pontosan. Azért nem google-zek, mert tapasztalt emberkéktől szeretnék választ kapni, na meg persze véleményeket a szőkítésről (roncsol-e nagyon, kinek mi a tapasztalata..). ÉS nem kérek kritizálást, hogy undorító lesz ha kék lesz a vége stb, csak a szőkítéssel írjanak választ a hsz-ek!

2012. okt. 6. 19:24
 1/1 anonim válasza:
na hat en nem vagyok fodrasz viszont a hajam mar kb 3 eve szokitve van. eredetileg szokes barna a hajam es mindig olyan szokere vagytam mint amilyen a csaj haja is a kepen. csak ez sajnos nem jott ki szimpla festekkel mert besargult emiatt szokiteni kellett. a szokito por elegge roncsol , viszont ha utanna rendesen vigyazol a hajadra es apolod akkor nem lesznek problemaid. nekem hol tincselve volt hol igy hol ugy , most peldaul az also 10 centi szoke , de meg mindig nem maradtam haj nelkul tehat annyira nem karos. a lenyeg hogy szokites utan apold maskepp szaraz lesz (en oliva olajjal kenem mosas elott , es hasznalok balzsamokat is ahhoz hogy mindig egeszseges legyen)
2012. okt. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!