Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 20 perce mostam le a...

Kb 20 perce mostam le a hajamról a ricinus olajat. és most ha végig húzom a kezem a hajamon mindig van 1-2-3 szál hajam ami kihullik ez a ricinus olaj miatt lehet? Most használtam először és csak 1 órát volt rajta

Figyelt kérdés
most mit csináljak?:/
2012. okt. 7. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Pár szál még nem hajhullás. Teljesen normális, főleg hajmosás után.
2012. okt. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de ilyen sok nem szokott :/
2012. okt. 7. 23:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Van akinek hullik tőle...
2012. okt. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem attól van szerintem, de lehet, hogy nem, de az se baj, mert még csak most ilyen . idővel szebb lesz.
2012. okt. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A ricinus olajat sose kend a fejbőrre, csak a hajvégekre. Ha töredezett hajra kell bőven elég a végére kenni. Úgy biztos hogy nem hullhat tőle.
2012. okt. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én is használom és én is azt vettem észre h hullott!
2012. okt. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért hullik a hajd tőle, mert a ricinus.olaj először eltávolítja a gyenge hajszálakat, ez kb. 6 használatig tart. (Ha csak a hajvégeidre kened, akkor nem fog gyorsabban nőni hajad) Ha túl töménynek érzed higítsd olivaolajjal vagy tojássárgájával.
2013. aug. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szia, nem biztos, hogy az olajtól hullik a hajad. Mint tudjuk egy átlagos embernek Naponta 80 vagy akar meg annal is több szál haja kihullik.. Ez teljesen normális.. Esetleg ha mar nagyon hullik es sokkal többet az lehet egy gyulladás , vagy megfázott a bőr idővel elmúlik.

és ha hajmosás után veszed észre hogy jobban hullik az természetes nem kell egyből a legrosszabbra gondolni,

hogy az olajtól lehet-e hullás azt sajnos nem tudom a ricinust még nem próbáltam.

2014. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!