Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus után mennyi idő...

Kozmetikus után mennyi idő kell a gyógyuláshoz (rózsaszín foltok eltüntetése)?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja jártam kozmetikusnál, viszont amiket lekezelt (grízek kiszedése), utánuk ilyen halványrózsaszínes foltok maradtak. Neugranormonnal kezeltem minden nap, Sudocremmel nem kezelhetem, ugyanis lanolin érzékeny vagyok. Van esélyem, hogy eltűnnek a foltok, adjak neki még fél hónapot, vagy felejtsem el, és szokjak hozzá? Szerencsére nem sok helyen van, annyira nem feltűnő, de szívesen várok még praktikákat, hogy mikkel lehetne eltüntetni, illetve tapasztalatokat, hogy mennyi időbe telhet, mert én már néha azt gondolom, ha 1 hónap alatt nem tűnt el, akkor nem is fog, és akkor nem áltatom magam.
2012. okt. 8. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ez tényleg érdekes hogy 1 hónap után is van még nyoma. Egyébként hamar gyógyulnak a sebeid? nem marad ilyen? Szerintem halványodni fog. Addig használj korrektort vagy alapozót.
2012. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rossz volt a kozmetikus. Igen amúgy, egy karcolás is meglátszik rajtam sokáig akár, nagyon halvány, hófehér (amúgy a grízeket leszámítva) tiszta arcbőröm van, és borzasztó vékony. Pl. elesek, gyógyulnak a sebek, az még nálam akár fél évig is látszik, hogy elestem. :D Nem annyira durvák ezek a foltok, de még is jobb lenne nélkülük, sajnos borzasztó hiú vagyok. Már így is sokat halványodtak, olvastam hogy vannak úgynevezett bőrfehérítő termékek, amiket pattanások után is javasolnak, az használna a problémámon? Amúgy köszönöm a válaszod, hasznosra értékeltem! :)
2012. okt. 8. 10:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges ilyenre fehérítőtő használni. Csak fény érzékeny lesz tőle a bőröd. Magától is szépen ki fog halványodni. Sajnos akkor neked ilyen érzékeny a bőröd ez ellen nem tudsz mit csinálni.
2012. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát akkor várok és várok. 2 hónap múlva úgy is visszamegyek a régihez, hátha tud vele valami kezdeni.. Mindenesetre egy kövirózsa kenőcsöt megvettem, ártani nem árthat?!
2012. okt. 8. 20:22
 5/5 anonim ***** válasza:
nem az nem árthat.
2012. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!