Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 5 hónapja drasztikusan hullik...

5 hónapja drasztikusan hullik a hajam, mitől lehet? Voltam orvosnál, vérképem teljesen jó.

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy 7 évente cserélődik a haj, de ez ilyen mértékű lenne? Reggeli fésülködésnél 360 hajszálat számoltam, és napközben is potyog. Hajmosásnál meg rémisztő mennyiség kijön. 28 éves vagyok, a 7 év még akár stimmelhet is. Tapasztalt már valaki hasonlót?

Mindemellett viszont nőnek az új hajszálak, tele vagyok apró hajszálakkal, így a fejbőrnél nem látszik a ritkulás.


2012. okt. 8. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez túl sok, a haj nem így cserélődik...

Valami betegség, gyulladás, ciszta, rossz fog, nincs valami ilyesmi gond?

2012. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs, vagy legalábbis nem tudok róla. De ha lenne valami gyulladás, vagy góc, azt a vérvétellel ki tudták volna mutatni. A véreredményem teljesen jó. A doki nem is foglalkozott tovább a dologgal. :(
2012. okt. 8. 21:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor kezdett ijesztően hullani a hajam, mikor a barátom tavaly otthagyott. Fél év alatt rengetem hajat veszítettem. Akkor elkezdtem Biovannét szedni kúraszerűen, akkor lassan jobb lett. Mostanában is hullik, most megint a stressztől, az állandó idegeskedéstől. Valami idegi alapja lehet nálad is.
2012. okt. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem gondolnék ilyesmire sem kedves utolsó válaszoló, mert minden úgy alakul az életemben, ahogy szeretném. Magánéletem rendben, munkahelyi stressz kizárva, mert gyed-en vagyok kislányommal, akivel szintén nincs okom idegeskedni, mert mindig is egy nagyon jó baba volt, szófogadó.


Szülés után volt ilyen mértékű hajhullásom, de hogy most másfél évvel szülés után még van-e köze a hormonokhoz, azt nem gondolnám, de ki tudja...

2012. okt. 10. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!