Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék tetováltatni egy...

Szeretnék tetováltatni egy heartagrammot. Tipp, hogy hova?

Figyelt kérdés

Picibe szeretném, 3-5cmbe. Az egyik csuklómon már van tetoválás, a másikon órát hordok, oda nem szeretnék. A tarkómon is van, valamint a bal lapockámon/vállamon.


Szerintetek hol mutatna? Dönteni én fogok, csak tippeket szeretnék. Egy átlagos szalonban (vidék) mennyiért csinálnák meg?


2012. okt. 9. 08:55
 1/7 anonim ***** válasza:
boka, fültő (oda jóval kisebb nyilván) felkar belső része, mellkas. szerintem 6-10ezer közt,ez már nagyon szalonfüggő
2012. okt. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a fültő jó ötlet, erre eddig nem gondoltam. Így értetted:


[link]


?

2012. okt. 9. 09:01
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmit találtam, de nem vagyok benne biztos, hogy tetszik... fura.. :)

2012. okt. 9. 09:03
 4/7 anonim ***** válasza:
igen így gondoltam, mondjuk én kicsit feljebb és beljebb csináltatnám és nem "ferdén".érted.:')
2012. okt. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
értem :)
2012. okt. 9. 09:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősömnek ilyen. A csípőcsontjánál van neki, karikában. Amíg magyarázta, hogy hova szeretné, addig fura volt. De a valóságban annyira nem vészes (bár én nem vagyok tetkós, szóval alapból elfogult vagyok) :)
2012. okt. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

én karika nélkül szeretném. A csípőcsonttal is az a problémám, mint az oldalammal (mert először a melltartó vonala alá szerettem volna), hogy nagyon csúnya, ha megnyúlik a bőr, mondjuk terhességnél. Nekem meg a sok fogyás/hízás végett alapből striás... :S

Az oldalamon tetszene legjobban, csak ahhoz előbb le kellene fogynom...

És gondoltam inkább kitalálok más helyet, a fogyás elég megfoghatatlan cél számomra :)

2012. okt. 9. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!