Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vichy Normaderm vélemények?

Vichy Normaderm vélemények?

Figyelt kérdés
Anyu két napja vett nekem hidratáló krém gyanánt nem hibátlan a bőrőm de nem is vészes, de elkezdtem használni és csupa pötty lett az arcom.Anyu barátnője gyógyszerész és ő azt mondta neki h ez így működik, hogy először kihozza a pattanásokat mert csak így tud kitisztulni a bőr. Szerintetek ne használjam többet v várjam meg míg tényleg elmulasztja?

2012. okt. 9. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem használd, nekem bejött...(mondjuk én már kb 3 éve használom, az én bőröm elég zsíros..)
2012. okt. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vettem 2 féle normadermt plusz arc lemosót 12000ért és lószart se ért az egész csak puhább lett a bőröm.
2012. okt. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én is most vettem, kb 3 napja használom. És akkora pattanásaim nőttek, hogy iszonyat. De mivel majdnem 5 ezer volt, így csak elhasználom már. De az eucerinnek is van egy ilyen problámár bőrre való kréme, ami talán tejsavas, ha jól emlékszem. Az nagyon szépen letisztította az arcom, de csak akkor volt jó ha folyamatosan használtam.

Kíváncsi leszek erre a vichyre, hogy 1 hét után mit tapasztalok majd. Hányszor használod naponta? Mondjuk azért a hidratáló hatást azt érzem és mégsem fénylik tőle arcom, sok krémtől tiszta zsírosnak látszik.

2012. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A normadern termékek tisztitó hatásuak így zsiros pattanásos bőrre ajánlott.

Azóta tuti valtozott az összetevő meg a csomagolás, nekem az üvegcsés zöld bevált hidratálonak, már vagy 5 ször vettem újra, hamar elfogy de lejebb visszi a gyulladást a pattanáson.

2020. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!