Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek hogy tetszik az így...

Nektek hogy tetszik az így festett haj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link] itt egy kép.. Nekem körülbelül ugyanilyen szőke hajam van,és ki szeretném próbálni ezt az alul befestett rózsaszínt.Nektek hogy tetszik ? Lányok,kipróbálnátok ? :)) Válaszotokat előre is köszönöm :))

2012. okt. 9. 16:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha elmúltál 16 éves szerintem hanyagold..
2012. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
a probléma,hogy kicsi is vagyok a ehhez..:) korot inkább ki se irok :DDD
2012. okt. 9. 16:08
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetes szőke v. szőkés barna lenne a hajam, kipróbálnám, szeretem a nem mindennapi, szokványos dolgokat. Neked tetszik akkor hajrá, mással ne foglalkozz!:))
2012. okt. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%

mi a francért akar demi lovato a fehér nicki minajjá változni, nevetséges komolyan, mennyivel normálisabb volt természetes sminkkel és barna hajjal, meg persze fehér bőrrel

az eszem megáll

2012. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
HÚÚÚ nekem nagyon bejön!! egyszer tuti befestetem ilyenre!! :) én is ilyet szeretnék csak sajnos nekem barna a hajam és nem hiszem hogy befesthetném mert még fiatal vagyok és az osztályban is mindenki kicikizne .. kérlek írd meg hogy hány éves vagy kíváncsi vagyok :) 12/L
2012. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha még tini vagy, akkor kipróbálhatod! Ráadásul ehhez lehet fodrászkellékesnél kapni színezőt, ami szó szerint csak megfogja a hajad, de nem tartalmaz se hidrogént se ammóniát, szóval egy idő után teljesen kimosódik a hajból.
2012. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
oké,akkor befestetem...jővő nyáron ! :DDDD ha addig még tetszeni fog persze..és nem tudom,miért akar demi lovato nicki minaj lenni..ez tetszik neki..:D egyébként én is 12/L vagyok ...:SDDDD de jövőre szeretném csak befesteni,mert iskolába nem engedik.
2012. okt. 9. 16:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
NEM!!!!!!
2012. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
12? ó anyám...12 évesen még hova festegetni pláne ilyen vadra...
2012. okt. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
5. vagyok :) akkor úgy látszik hogy csak a mi korosztályunknak jön be ez a haj :D ja meg deminek :P
2012. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!