Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek hogy tetszik az így...

Nektek hogy tetszik az így festett haj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
[link] itt egy kép.. Nekem körülbelül ugyanilyen szőke hajam van,és ki szeretném próbálni ezt az alul befestett rózsaszínt.Nektek hogy tetszik ? Lányok,kipróbálnátok ? :)) Válaszotokat előre is köszönöm :))

2012. okt. 9. 16:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
igen,12 vagyok. és igaza lehet,hogy 12 évesen hajatfesteni ? nekem ez tetszik,és legalább a szüleim is beleegyeztek-már extrémebb dologot is kértem,amit nem engedtek meg,de talán nem is baj.:) a korral haladni kell,ezt mindenkinek be kell látnia.DE szerintem inkább befessem egyszer NYÁRON színezékkel a hajam,mint hogy iskolába luisz vuttyon táskába,póthajjal és magassarkúba menjek.(PÉLDA RÁ EGY NÁLAM FIATALABB!)amúgy sem vagyok az a nőcis lány,inkább tornacipő meg ilyenek,de rózsaszín haj..tetszik!:) ENNYI. de azért köszönöm a véleményedet ! :)
2012. okt. 9. 16:38
 12/22 anonim ***** válasza:
49%

hehh nekem volt ilyen hajam a nyáriszünetbe kékkel és rózsaszinnel is nekem nagyon tetszett :D

12/l

2012. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
hmmm..kékkel nem hiszem ,hogy ki fogom próbálni .. :)) de biztos jó lehetett !!:)
2012. okt. 9. 16:59
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kizárólag hullámos hajon mutat jól, egyenesen borzalmas, de nekem egyébként is jobban bejön a "hagyományosabb" ombre haj. Tesómnak csináltam is, természetes szőke, és az alját egészen világosra szőkítettem. Sokkal jobban néz ki, mint ez a rózsaszín.
2012. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

nekem így van megcsinálva, csak szőkébe és írtójól néz ki:)

15/l

2012. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
esélytelen!!!
2012. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, de ha neked igen akkor hajrá!
2012. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, úgy néz ki mintha véletlenül egy bödön festékbe lógott volna a haja... A melír az tetszik, az más, az szép is lehet, ha jól van megcsinálva... de ez szörnyű.
2012. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Bírom azt, aki ideírja, hogy 12 évesen minek... Miért idősebben minek?? Senkinek sem kötelező hajat festenie! Különben is, nem értem miért tulajdonít mindenki ekkora jelentőséget neki, ez csak haj! Vissza lehet festeni, ha csúnya lett, megnő, ha le kell vágni! Mikor kísérletezzen az ember és fesse a haját rózsaszínre, ha nem fiatalon? Diplomásként egy munkahelyen már csak nem fogja :D


Én a lányomnak, ha majd ekkora lesz, minden olyasmit meg fogok engedni, amivel nem árt az egészségének! Hadd próbálkozzon, ha hülyeséget csinál, akkor hadd tanuljon belőle!


28N

2012. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
utolsónak : igaza(d) van,de neki is lehet véleménye.:) igen,például dohányzást meg ilyen káros dolgokat messziről kerülök.és igen,én már 16 éves koromban nem festeném be így a hajam,ezért szeretném minél előbb :))
2012. okt. 10. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!