Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Kallos terméket vegyem...

Melyik Kallos terméket vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link] (jázminos)



2012. okt. 9. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem mind ugyanaz, csak más illattal. Válaszd amelyik tetszik neked. Nekem a Latte a kedvencem, a Placentás számomra büdös. A Jázminosat még nem szagoltam.
2012. okt. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A placentás a legjobb, mert az állati eredetű tápláló anyagokat és fehérjéket tartalmaz. Az állat közelebb áll az emberhez mint a növény, ezáltal ezek az anyagok könnyebben is épülnek be az emberi szervezetbe (hajba) mint egy növényi eredetű (persze az is nagyon tápláló, de nem annyira hatásos. Ne illat alapján válasszatok mert annak semmi értelme!

-egy fodrász-

2012. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, és milyen hatást várjak tőlük?
2012. okt. 10. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egy órát rajta hagyod lemosod és még balzsamot is teszel rá (egy kicsit) akkor nagyon könnyen ki tudod majd fésülni a hajad, és olyan selymesen puha lesz mint az állat!!!!
2012. okt. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!