Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miteszerek és pattanások...

Miteszerek és pattanások ellen mit tudok tenni, használom ezeket a szarokat, de nem nagyon hatnak. Annyira nem vagyok pattanásos inkább miteszeres. De az a homlokomon és a szám körül is van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 9. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen szarokat használsz... a legtöbb drogériás cucc valóban nem jó semmire sem szinte.

Kamillás gőzölés, utána kinyomkodás. Minden reggel arcvíz vagy tonik, aztán használj színezett hidratálót, az véd napközben az utca porától, de nem árt a bőrnek mint mondjuk egy alapozó. Este jól meg kell tisztítani a bőrt. Én teafás szappant használok, néha fekete szappant, jók ezek... Heti 2szer bőrradírozni is szoktam, meg Avonos teafás maszkot használok, utálom az Avon cuccokat, de ez kifejezetten jó.

Kremmania.hu oldalt talán ismered, onnan meríthetsz ötletet, hogy mit érdemes megvenni, és mit nem.

2012. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én feketeszappan hívő lettem kb egy éve. Azóta nincs sem pattanás, sem mitesszer. Pedig korábban és is sok , olykor nagyon drága terméket kipróbáltam, szinte teljesen eredménytelenül. Ezzel a szappannal pedig csak egy reggeli és egy esti arcmosás. Imádom :D
2012. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy sima élesztős pakolást szoktam az arcomra tenni, heti 2-3 alkalommal. Élesztőt kis tejjel elkeverek, vagy ha van itthon, akkor kis mézzel. Tisztított arcra felrakom, és ha megszáradt, akkor lemosom. Kész. Nekem ez tökéletesen bevált, mert egyáltalán nem szárítja a bőrt (sőt a méz is, a tej is hidratálja azt), ugyanakkor zsíros sem lesz tőle.
2012. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!