Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kenjek az arcomra, hogy...

Mit kenjek az arcomra, hogy jó legyen a bőröm?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, fiu, minden reggel fürdés után még meg kell mosnom 5-10 alkalommal az arcomat meleg meg hideg vizzel felváltva mig elmulik a diszkomfort érzetem, hogy egyszerre zsiros és száraz (huzódik) az arcom és a homlokom. Mit tanácsoltok, hogy ne legyen mindennap külön macera ezzel, legalábbis ne ennyi.
2012. okt. 12. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

először is jó lenne tudni, milyen típusú a bőröd. Lehet, azért mosod ennyit, mert zsíros, de a mosástól meg kiszárad?


Ha zsíros a bőröd, akkor kevés babaszappannal mosd le és utána hidratáló tonikot használj, az elég. A lényeg, hogy ne szárítsd ki. Ha nap közben is zsíros lenne, akkor tonikos vattapamaccsal töröld át vagy papír zsebkendővel.

2012. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tonikot.Helyreállítja a pH-t.Lehetőleg alkoholmenteset.
2012. okt. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel-délben-este kis cac madra a tuti. Le se kell mosni.
2012. okt. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha pl nem borotválkozom néhány napig, akkor mégjobban zsirosodik, sőt olyankor szinte minden részemen ilyen faggyúnyálkás leszek, és ez nem túl jó.
2012. okt. 12. 15:47
 5/6 anonim válasza:

Szerezz be az avontól 3az1ben tonikot

Ez tulajdonképp egy krém, ami tonikot,arctisztítót és hidratálót valamint aloe verát és gyömbért is tartalmaz.

Nekem is sok gondom volt az arcom zsírosságával és nem használt semmi.

Leginkább este fürdéskor szoktam felvinni. Az arcomra ne mhasználok semmi más, még tusfürdőt se.

Szárazon vidd fel az arcodra, masszirozd amig nem képez habot (azért ne a habfürdő habjára gondolj), majd mosd le langyos vízzel.

Reggelente pedig mosd meg hideg vízzel az arcod, és ezután használj valamilyen alkoholmentes tonikot is.

Bár én a tonikot néha már elhagyom a folyamatból.


20/L

2012. okt. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Synergen arcvíz, utána bőrtípusnak megfelelő hidratáló krém. Ennyi kell, semmi egyéb.

[link]

2012. okt. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!