Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik arcradírt ajánlanátok...

Melyik arcradírt ajánlanátok az arcomra, hogy tiszta, pattanásmentes legyen?

Figyelt kérdés

Saját tapasztalatokat várok és hogy kinek melyik felelt meg!

Köszi

17/L


2010. jan. 31. 20:14
 1/9 anonim válasza:
71%
ezt én is szivesen megtudnám :)
2010. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én tejes cukros arcradírt szoktam készíteni nagyon jó!! puha lesz utáaa bőr.Bár én nem tudom hogy jó az ha a pattikat dörzsöljüK?csak jobban begyullad.nem??

utána amúgy élesztős tejes pakolást rakok rá.ez jó a pattis bőrre.meg a méz is jól hidratál.

2010. jan. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
és hogy készíted pontosan azt a tejes micsodát?:)
2010. jan. 31. 20:44
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

jaj ne haragudj mézes cukros pakolást szerettem volna írni.Nagyon egyszerű egy kis csészébe öntesz egy evőkanál cukrot és utána pedig annyi mézet hogy picit felitasd vele a cukrot összekevered ,ne legyes túl folyós.CSap felé állsz előtte megtisztítod az arcodat és a kezeddel kikanalazva a cuccot rákened az arcodra mindenhova jusson és utána finoman masszírozva dörzsölöd az arcodat.A gyulladt pattikat nem kell agyondörzsölni.Utána langyos vízzel lemosod és bekened vmilyen hidratálóval.

AZ arcradírozás után ha van kedved pedig rakhatsz fel pakolást én élesztős tejes pakolást szoktam csinálni.Szemmértékre kell összekeverni úgy hogy masszát kapj az élesztőből elég egy kiskanálnyi a tejből pedig nayon keveset.összekutyulod és rákened az arcradírozás után .20 percig legyen rajta .büdös meg húzódik ,meg oylan lesz mintha pikkelyeid lennének :D de utána langyos vízzel le lehet mosni és jöhet a hidratáló.Este csináld ezeket a műveleteket mert nem olyan jó illatú meg este regenerálódik a bőr.szóval utána bújj be az ágyba és pihenj tévézz!

2010. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen bőrradírt használsz az arcod akkor sem lesz pattanásmentes. A bőrradíl csak leszedi az arcodról a felső hámréteget,esetleg még a mitesszereket kiszedi.

Én Baleás bőrradílt használok. Nekem nagyon bevált. Szépen kiszedi a mitesszereket. Az igaz,nem mindet,de eléggé sokat:)

[link] (bal oldalt)

2010. febr. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Esme.avantgarde ***** válasza:

Nekem L'Oreal Pure Zone van, most ez bevállt, már 3 hónapja használom, hűsíti is az arcom,jó érzés,pattanásom sincs annyira... én az avonosokkal állok hadilábon, nem jöttek be.

16/L

2010. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem kevert a bőröm.A Garnier szalicilsavas lemosó és a Sunfleur kénes radír nagyon jó rá.
2010. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Én már ezeken túl vagyok.Azokat sajna ki kell nyomkodni, ha csak a radírozás megoldaná nem lennének miteszeres és pattanásos emberek.... ha elfogadod a tanácsom: én a neten találtam rá Báthory Katira és az ő csapatára. Az ő tanulói,dolgozó szerintem az ország legjobb kozmetikusai és még kedvesek is,nagyon segítőkészek.Pedig már nem vagyik tini (34 vok) mégis nagyon miteszeres volt a bőröm. De hála nekik sikerült rendbeszedni. 3 éve találtam rájuk. Kedvesek, családias a hangulat a bőrömet pedig rendszeresen rendbe teszik. Tanácsokkal látnak el a mindennapi bőrápolásban, szuper kis termékeket vásárolok tőlük, én már nem is megyek be ilyesmikért a dm,rossman-félékbe. Szeintem próbáld ki te is őket nem fogod megbánni. Nem fizettek le hogy dicsérjem őket de ez az igaszság. Hívd fel őket telefonon,kérj valakit a kozmetikából,adnak időpontot és meglátod. Az áraik is jók, és én már a halyamat is a két nagyon helyes fodrászfiújukkal vágattatom! :) a weboldaluK: www.napraforgoszalon.hu Ők fix hogy segítenek!aztán írj milyen volt!Kellemes szépülést!!
2010. febr. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat!
2010. febr. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!