Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vágassak otthon úgy a...

Hogy vágassak otthon úgy a hajamból, hogy ne nézzek ki dedósnak?

Figyelt kérdés
Fodrászra sajnos most nincs pénzem meg elég drágán is vág..:S de eléggé elvan töredezve a hajam vége és szeretnék belőle vágatni nem olyan sokat de legalább a végét,és nekem anyum szokott vágni belőlle vizesen csak az a baj hogy mikor megszárad teljesen más mint mikor a fodrász csinálja...:S úgy nézek ki mint a 6-7 évesek..:S és már azért csak 16 vagyok..:/ nincs valami házi tipp hogy hogy lehetne jól levágni?
2012. okt. 13. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt hogy dedós lesz?


énis otthon vágom derékig érő hajam van és még sose rontottam el. vizesen kell, jól kifésülni előtte és nem lesz gond.

2012. okt. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát azt hogy felkunkorodik a vége meg minden meg olyan vastag lesz a vége..:S nem olyan mint mikor fodrászhot megyek..én is mindig jól kiszoktam fésülni pedig....de hát na.. :S
2012. okt. 13. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolom elég vastagszálú hajad lehet, ezért csak sima egyenes vágás után úgy néz ki mintha fejszével csapkodták volna le. Mondd anyukádnak, hogy miután egyenesre levágta a hajad azután szárítsa meg jó egyenesre. Ha lehet ki is vasalhatja majd pedig tincsenként fogja meg a hajad és a végét széttartva ilyen legyező szerűen az ollót szembe fordítva a tincsekkel vagdosson bele.

Ebben a videóban 03:05-nél kitűnően látszik. A neve point cutting.

http://www.youtube.com/watch?v=i7KVrwOKi2o

A hajad hossza ettől nem változik, viszont a vége így sokkal puhább lesz, nem pöndörödik fel.

A másik lehetőség, abban ez esetben, ha az előző túl bonyolultnak tűnne, vagy még inkább puhítani akarod a végeket. Vegyetek ilyen ollót:

[link]

Ritkító olló néven a fodrászkellékesnél tudjátok megvenni. Én 4000-ért kaptam nemrég és nagyon szeretem. Személy szerint azt preferálom amelyiknek mind két oldala ritkítós. Ebben a videóban jól látszik a használata. Nekem ez jött be a legjobban a hajvégek elpuhítására

http://www.youtube.com/watch?v=HqpR5EyPZU4

A youtube-on rengeteg ilyen videót találsz még ami nagyon hasznos. Sok sikert a hajvágáshoz :)

2012. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!