Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek vágassak frufrut?

Szerintetek vágassak frufrut?

Figyelt kérdés

Unom már a frizurámat: egyszerű, kicsit hullámosodik a vége, fekete, kb mellig érő hajam van, oldalfrufrum, ami már hosszú (kb a felső ajkamig ér :D). Tehát azon gondolkodom pár hete, hogy vágatok megint, viszont lehet, hogy megbánnám:) Vágassak most, vagy várjam meg, míg bejön a hűvösebb idő? Mert addig úgyis alá izzadok. /Tudom, hülye kérdés, csak nem tudm eldönteni.:S/

Ilyen egyszerűre gondoltam:

[link]


2012. szept. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szerinted jól állna neked, akkor vágasd le :)
2012. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
régebben is volt sűrűn frufrum, jobban is állt, mint most így :)
2012. szept. 10. 19:45
 3/3 anonim válasza:
Nekem van frufrum már több mint egy éve. Én is untam az akkori oldalfrufrus frizum és egyáltalán nem bántam meg hogy vágattam, mert divatos meg jól is áll (mások szerint is). Szerintem nem kell megvárnod míg hűvösebb lesz én egész nyáron frufru-val jártam mégsem izzadtam alá. :) Jó a fazon amit kinéztél, nyilván egy kicsit azért rövidebbet vágass, a frufru hátránya ugyanis, hogy kb.1,5 havonta (max. 2) ki kell igazítani különben a szemedbe lóg. Ha már hosszabb vagy épp olyan a kedvem akkor hullámcsattal akár hátra vagy oldalra is lehet csatolni. Úgyhogy szerintem vágass nyugodtan, főleg ha már volt és tudod, hogy jól is állna. :)
2012. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!