Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal? Bővebbe...

Mit tegyek a hajammal? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szép, hosszú, egészséges hajam van, csak az a gondom vele hogy az őszi hajhulláskor nagyon hamar összekócolódik a tarkómnál a hajam. Van valami 'technika' arra hogy ne kócolódjon össze, vagy 'törődjek bele'? :/

2012. okt. 13. 22:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hord felfogva, vagy befonva esetleg fésüld sűrűbben.
2012. okt. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Most nagy divat a fonott haj, lehet az sima, vagy kalászfonás, egyben praktikus és szexi is :P

Szerintem hord befonva, de ha egy idő után unalmas így, akkor mondjuk tegyél bele egy hajpántot, vagy fésüld gyakrabban.


A copf is jó ötlet, kiemeli az arcodat, egy látványos fülbevalóval jó összeállítás. :P

2012. okt. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
háát.. a copfot nem szeretem mert kicsit duci vagyok, és szerintem jobban kiemeli a pufi arcomat :D néha be szoktam fonni a hajamat, azzal is ez a helyzet, de az jobban 'tetszik' :D fésülgetni szoktam nap közben, de már kb 1 óra után összekócolódik :(
2012. okt. 14. 11:36
 4/6 anonim válasza:

ahha, értem. :)

De ha teszel egy nagy fülbevalót akkor is duci lesz az arcod ? :D

2012. okt. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretem ezeket a nagy fülbevalókat, nem az én stílusom :D tudom, sok a bajom.. :D
2012. okt. 14. 16:47
 6/6 anonim válasza:

:D

Vannak olyan gubancolódás elleni samponok vagy balzsamok. Utánaolvashatnál és kipróbálhatnád hátha azok használnak. :3

2012. okt. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!