Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarnára vagy feketére...

Sötétbarnára vagy feketére festessem a hajam?

Figyelt kérdés

Nagyjából mellkasig érő szőkés-barna hajam van ( kicsit hullámos, de vasalni szoktam ), volt már vöröses barnával színezve és amikor hosszabb volt akkor feketével, de az már pár mosás után alig látszódott, most szeretnék egy kicsit tartósabbat, úgyhogy úgy döntöttem, hogy befestetem, normális hajfestékkel, csak azt nem tudom eldönteni, hogy fekete vagy sötétbarna színt válasszak? Szerintetek? kinek melyik szín tetszik jobban egy lányon?


[link]


[link]

:)



2012. okt. 15. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
barnnaa :D
2012. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sötétbarna.

Mostanában nagyon divatszín lett a fekete, minden második lány ilyenre festi a haját. Plussz, nagyon nehéz tőle megszabadulni.

Amugy azt válaszd, ami jobban illik/tetszik.

2012. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

barna

a fekete csak kevés embernek áll jól

2012. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
óó köszönöm szépen a válaszokat. :)) Nem tudom, igazából amikor feketére volt színezve a hajam kb egy mosás után nem nézett ki úgy ahogy kellett volna neki, és így kb 2 napig tartott ( nyáron balaton előtt festettem :DD ) Így nem élvezhettem túl sokáig ezt a színt xd.. :)) Nem is tudom, hogy jól áll-e mert se nem sötét se nem világos színű a bőröm... Amúgy én is a barna színt szeretem jobban.:)
2012. okt. 15. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Barna.
2012. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!