Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkére melírozott hajamat...

Szőkére melírozott hajamat vissza lehet festeni az eredeti sötétbarnára?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam volt, itthon ammóniamentes festékkel festettem világosabbra.


Aztán meguntam és elmentem fodrászhoz, aki tincsenként rákent valamit, befóliázta és mire levette ilyen (sárgás)szőke tincseim lettek.


Szeretnék visszatérni a sötétbarnára, de olyanokat olvasgatok, hogy nem lehet, meg kell várni, hogy teljesen lenőnek a melírcsíkok.

Most akkor hogy van ez??


2012. máj. 22. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztosan vissza lehet festeni sötétbarnára, nem kell megvárni, amíg lenő. Manapság sokan már naponta változtatják a hajszínűket, szóval... 16/L
2012. máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sötétbarnára könnyen vissza lehet festeni mert a sötét festékek minden befognak. maximum kétszer kell átfesteni ha az első után a melírozott részen ledobja a festéket. de másodszorra biztos jó lesz :)
2012. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!