Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fekete hajfestéktől tényleg...

A fekete hajfestéktől tényleg hullani fog a haj évek múltán? (2,5 éve festem) Csak olyanok válaszát várom, akik évek óta feketék!

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
akinek hullik nem ezen múlik. ez teljesen egyén függő. Vagy egyéb hormon problémáktól függ leginkább.
2012. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az egyik ismerősöm 16 éves kora óta feketére festi a haját most 30 éves és semmi baja a hajának nem hullik de még csak nem is lett ritkább.. ez a hajfestéktől is bekövetkezhet mint nekem a palette nem volt jó, nem durván de azért hullott a hajam ,előtte soha most garnier-el festem és nem hullik
2012. okt. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez genetika függő. Van, akinak első efstéstől, fél év után hullik a haja, van, akinek 20-30 év múlva sincs semmi változás. Nekem szőkéről lett fekete, és kicsit hullot, abba is hagytam, most újra normélis. Volt osztálytársamnak szőkétől volt ekete, barna, vörös, alig van egy fél maroknyi haja.
2012. okt. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!