Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett nagyon világos szőke...

Festett nagyon világos szőke a hajam van. Ha befesteném sötétebb szőkével mi lenne?

Figyelt kérdés
Barna az eredeti a hajam ez le lett szivatva platina szőkére. Na most ha én ráfestek egy sötétebb szőkét szinezővel és ez mosással kopik ilyenkor a világos szőkémre kopna le vagy a barnára?
2012. okt. 16. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
szőkére kopik le, a szőke jó pár festésig ledobja.
2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen a szőke ledobja!Saját tapasztalat! Én most kezdtem bele,hogy eredeti legyen a hajszínem,ami világos barna!Festéknévként sötétszőke!:)Előtte viszont én is platina szőke voltam! Én színezővel meg sem próbáltam,mert semmit nem ér a szőke hajra! Max 2-3 mosásig marad meg a színe! Még a festék is hasonlóképpen! Mikor először festettem kb 3 hét 1 hónap után olyan volt a hajam,mintha semmit nem csináltam volna vele!:) de persze újra festettem és most úgy állok,hogy már csak 1-2 tincs van ami még átüt,de az meg olyan,mintha melír lenne benne!:)a barnádra semmiképp nem kopna vissza!:)
2012. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mindenféle, sarki jeges szőke, platina, meg minden hidrogénezett cucc. Az eredeti hajam középszőke. Néhány hónapja már az eredeti színe van az egész hosszon (kb. 12 centis lehet a lenövésem), de most egybeolvadt az eredeti színem a festett aljával. Az első néhány festést rendesen ledobja, de sokadikra már fent marad. Nem festettem kb. 2-3 hónapja, van 1 tincsem, amin átüt a szőkeség, de a többi nagyon szép egységes maradt. Szóval nem lehetetlen ez :) El kell találni a megfelelő festéket és onnantól meg türelemjáték, hogy végre lenőjön :)
2012. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hogy hogy ledobja?
2012. okt. 16. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!