Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szinezett hidratáló krémet...

A szinezett hidratáló krémet rossmannba is lehet kapni? és ezekből a krémekből is több árnyalat van? Mennyibe kerülnek? Púderrel lehet foxálni?

Figyelt kérdés
Bocsi a sok kérdésért:)
2012. okt. 16. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Van több márkának is színezett hidratáló kréme. Az Essence-re gondolsz? Arról szoktak itt legtöbben érdeklődni :) Van a Rossmann-ban is, igen, ha van Essence állvány az üzletben. Van több árnyalat is, 600Ft körül van. Lehet púderrel fixálni, ha szükséged van rá :)
2012. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Eddig alapozót használtam de kiszeretném próbáni ezt a szinezett hidratáló krémet.:) T vonalba problémásabb a bőrőm. Melyiket ajánljátok? És Mennyire fed?

2012. okt. 16. 17:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevésbé fed, mint az alapozót. Leginkább egységesíti a bőrt, természetes alapot ad. Igazából nem lehet látni, hogy használtál színezett hidratálót, mert összeolvad a bőröd színével és nem lesz olyan tökéletes a hatása, mint ha alapozót használnál. Hétköznapokra szerintem jó dolog, alapozó helyett. :)

Púderrel lehet fixálni, így tartósabb lesz. Az ára változó, attól függ, hogy milyen márkájút veszel.

2012. okt. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tudtommal Essence csak Müllerben kapható. Én azt használom.

De lehet kapni már lassan minden márkából BB krémet, Nivea, Garnier, Eveline... Garnierről mindenki csak rosszat mondott eddig, szóval azt nem ajánlom. A másik kettő még új, nem próbáltam. Lehet ilyesmiket neten is rendelni. [link] Mondjuk én ezeket inkább ebayről szoktam, olcsóbb. Holika BB is nagyon jó. Ebayről az is.

2012. okt. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!